ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Інтернет-магазин brokenrevealed.com з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які відвідали сайт, а також тих, хто є клієнтом Інтернет-магазину. У зв’язку з цим, ми прагнемо захищати конфіденційність персональних даних (відомостей чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована), тим самим створивши і забезпечивши максимально комфортні умови використання сервісів Сайту кожному Користувачеві.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Згідно Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VI(надалі Закон) під персональними даними розуміють відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Згідно Політики конфіденційності в поняття “особистої інформації” входить інформація, або частина інформації, котра дозволяє Вас ідентифікувати. Як правило сюди входить прізвище, ім’я та по-батькові, псевдонім (нік), адреса електронної пошти, адреса для доставки та номер телефону. Такі відомості ми можемо отримати безпосередньо від Вас, наприклад, надані контактних даних, інформації отриманої із банківської картки або платежів, а також іншу особисту інформацію, яку Ви добровільно надали нам.

1.2.Користуючись сайтом або купуючи товар, пропонований на сайті, а також при оформленні покупки, Користувач підтверджує, що дає згоду інтернет-магазину brokenrevealed.com та уповноваженим ним особам на обробку персональних даних, а також означає згоду з цією Політикою конфіденційості та умовами обробки персональних даних Користувача. Обробка персональних даних здійснюється відкрито і прозоро із застосуванням засобів та у спосіб, що відповідають визначеним цілям такої обробки.

1.3.У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину brokenrevealed.com

1.4.Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину brokenrevealed.com. Інтернет-магазин brokenrevealed.com не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину brokenrevealed.com.

1.5.Персональні дані мають бути точними, достовірними та оновлюватися в міру потреби, визначеної метою їх обробки. Склад та зміст персональних даних мають бути відповідними, адекватними та ненадмірними стосовно визначеної мети їх обробки. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

1.6.Персональні дані можуть надаватися Користувачем самостійно або їх збір може автоматично здійснювати сайт при його використанні. Якщо не вказано інше, сайт brokenrevealed.com використовує файли «cookie» (або інші засоби відстеження) для ідентифікації користувачів і запам’ятовування встановлених ними глобальних параметрів налаштування виключно в цілях надання послуги Користувачеві.

1.7.Користувач визнає, що у разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання своїх персональних даних, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до персональних і інших даних Користувача. Інтернет-магазин brokenrevealed.com не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. 

 

 

ВИКОРИСТАННЯ ТА МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

2.1.Особиста інформація відвідувачів сайту, зібрана при реєстрації, використовується Інтернет-магазином brokenrevealed.com для торгівельної діяльності у відповідності з Вашими потребами, в першу чергу для продажу і заповненні даних при наданні для доставки сторонній службі доставки (перевізнику) замовлених Вами товарів, а також для відповідей на Ваші запитання. Також ми можемо використовувати Вашу контактну інформацію в email-відправленнях, а саме повідомляти Вас про нові можливості, акції та інші новини. Інтернет-магазин brokenrevealed.com збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі для подання відповідного повідомлення про продаж товару, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, надання стороннім службам доставки (перевізникам), кур'єрським службам та організаціям поштового зв'язку даних для доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку служб доставки (перевізників) з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

2.2.До обслуговування даних користувачів належать збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптація, зміна, оновлення, використання (в тому числі передача партнерам, в тому числі, залученим як спеціалізовані ресурси, як то, але не обмежуючись, Facebook, Goоglе і тому подібні).

2.3.Ми діємо відповідно до цієї Політики конфіденційності, на підставі Положення про обробку і захист персональних даних та на підставі чинного законодавства України.

2.4.Ми маємо право зберігати Персональні дані стільки, скільки необхідно для реалізації мети, що зазначена у даній Політиці або у строки, встановлені чинним законодавством України або до моменту видалення Вами цих даних.

 

УМОВИ НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ

3.1.Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України. Надання доступу до особистої інформації іншим компаніям і приватним особам можливе лише за таких наступних обставин: 1) має місце наявність дозволу Користувача (для передачі будь-якої конфіденційної інформації потрібна явна згода Користувача); 2) у випадках визначених чинним законодавством України, а також у випадках запобігання злочину або завдання шкоди нам або третім особам; 3) в інтересах національної безпеки, національного добробуту та прав людини.

3.2.Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині brokenrevealed.com. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин brokenrevealed.com має право передавати персональні дані службам доставки (перевізникам), організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину brokenrevealed.com.

3.3.Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

 

ЗМІНА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Користувач приймає умови цієї політики конфіденційності і враховує, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин brokenrevealed.com захищає персональні дані своїх користувачів.

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики конфіденційності, слід надсилати в службу підтримки користувачів інтернет-магазину brokenrevealed.com, використовуючи електронну адресу: brokenrevealed@gmail.com