ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕЯКІСНОГО ТОВАРУ

За законом України, є 2 причини, через які Ви можете обміняти або повернути товар. Перша – це товар неналежної якості. Якщо Ви придбали товар із явним заводським браком, Ви маєте право обміняти або повернути такий товар, спираючись на статтю 8 Закону України «Про захист прав споживачів». Бракованим вважається такий товар, у якому:

Усунення дефекту неможливе;

На усунення дефекту потрібно більше двох тижнів;

Бракований товар підлягає обміну або поверненню, після чого Ви вибираєте зручний для Вас спосіб компенсації:

• Пропорційне зменшення ціни на бракований товар;

• Безоплатне усунення недоліків товару в розумний строк;

• Відшкодування витрат на усунення товару;

Обмін виробу на аналогічний такої ж якості (якщо на даний момент такого ж немає, Ви можете почекати, поки з'явиться або вибрати інший спосіб компенсації);

Обмін виробу на інші доступні для замовлення вироби на суму покупки попереднього товару;

Повернення грошей на ту саму суму, за яку Ви купили цей товар.

 

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ЯКІСНОГО ТОВАРУ

Друга причина – товар якісний, але він Вам просто не підійшов за розміром тощо. Протягом 14-ти днів Ви маєте повне право обміняти або повернути товар, що вам не сподобався. Для цього, спираючись на статтю 9 Закону України "Про захист прав споживачів", є кілька умов, які мають бути дотримані з Вашого боку:

• Наявність розрахункового документу, який підтверджує факт покупки Товару Покупцем в Інтернет-магазині.

Наявність номеру замовлення (ним є номер телефону Покупця, який було вказано при оформленны замовлення) з інтернет-магазину brokenrevealed.com, який доводить, що цей товар Ви придбали саме у нас;

Збереження повної комплектації товару;

Збереження цілісного заводського пакування, пломби, печаток;

Збереження товару у тому вигляді, в якому він був куплений;

Товар не відноситься до групи товарів, що підлягають обміну та поверненню лише у разі наявності явного заводського браку/не підлягають обміну та поверненню згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» та «Публічним договором (офертою) інтернет-магазину broken revealed»;

Товар не використовувався.

Пам'ятайте, що у разі повернення якісного товару, закон України захищає не лише Вас, а й наступних покупців. Товар, який Ви повернули через те, що він не підійшов особисто Вам, буде проданий іншій людині. Товар буде використаний за призначенням і тому важливо, щоб він та заводське пакування і комплектація залишилися у такому ж вигляді, в якому потрапили у Ваше володіння.

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ОБМІНЯТИ АБО ПОВЕРНУТИ ТОВАР, ЯКИЙ НЕ ПІДІЙШОВ ВАМ ЗА РОЗМІРОМ АБО ЧЕРЕЗ ІНШІ ПРИЧИНИ:

Ви можете написати лист на електронну адресу brokenrevealed@gmail.com або в Телеграм @brokenrevealed та уточнити всю процедуру повернення або обміну Товару;

Вказати ім'я, прізвище та номер телефону, за якими замовлення було зроблено на нашому сайті; 

Вказати причину обміну чи повернення Товару;

Описати дефект або причину обміну/повернення Товару та на прохання надати фото доказ;

Товари, що не підлягають поверненню та обміну згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» та «Публічним договором (офертою) інтернет-магазину broken revealed» (крім випадків браку):

• Головні убори;

Панчішно-шкарпеткові вироби;

Спідня білизна;

Рукавички;

• Товари належної якості, які мають індивідуально-визначені властивості, якщо передбачається, що конкретний Товар виготовляється під замовлення конкретного Покупця та, відповідно, має бути використаний саме цим Покупцем. Підтвердженням того, що товар, представлений в Інтернет-магазині відноситься до товарів, які мають індивідуально-визначені властивості, є відмінність у характеристиках кожного окремо виготовленого Товару, про що Покувцеві додатково повідомляється у текстовому форматі на сторінці замовлення відповідного Товару в Інтернет-магазині. 

 

ЯК СПРОСТИТИ ПРОЦЕДУРУ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ?

Перед тим, як забрати Товар із «Нової Пошти», відкрийте упаковку та переконайтеся, що Вас все влаштовує. Це допоможе Вам значно скоротити часові витрати на повернення у разі заводського браку або якщо товар Вам не сподобався. Якщо Товар не був перевірений під час отримання на пошті, гарантувати обмін та повернення на підставі наявності явного заводського браку неможливо.

 

КОМПЕНСАЦІЯ ГРОШЕЙ ЗА ТОВАР І ДОСТАВКУ

1. Повернення Покупцеві вартості товару належної якості здійснюється протягом 7 (семи) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. та п. 6.2. Публічного Договору (Оферти) (https://brokenrevealed.com/public_offer) та чинним законодавством України.;

2. Повернення Покупцеві вартості товару з браком здійснюється протягом 7 (семи) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. та п.6.2. Публічного Договору (Оферти) (https://brokenrevealed.com/public_offer) та чинним законодавством України.

3. Якщо Ви вирішили обміняти або повернути товар після покупки, Вам необхідно повернути товар до зазначеного відділення «Нової Пошти» (БЕЗ НАКЛАДЕНОГО ПЛАТЕЖУ ТА ПОПЕРЕДНЬО СПЛАТИВШИ ЗА ДОСТАВКУ). Це робиться, щоб уникнути шахрайства з боку клієнтів. Ми не маємо гарантій, що кожен клієнт поверне нам саме наш товар. Після того, як ми приймемо товар, перевіримо комплектацію та визначимо легітимність причини відмови від товару, ми матимемо можливість обміняти Товар або повернути Вам гроші на Ваш банківський рахунок. Витрати на пересилання товару оплачуються Покупцем.

 

ОБМІН ТОВАРУ

У випадку придбання Товару, який не підійшов Вам за розміром або через інші причини чи Товару, який має заводський брак ми надаємо Вам право обрати такий самий Товар іншого розміру/з іншої партії, або вибрати інший Товар на ту саму суму грошей. Вартість доставки в обидві сторони в рамках обміну товару оплачує Покупець.